Догляд за контурами тіла Guinot

Целюліт або «апельсинова кірка» – проблема, яка зустрічається у кожної другої жінки в тій чи іншій стадії. Навіть у ідеальних моделей є целюліт. Інститут Guinot пропонує інноваційне рішення даної проблеми за допомогою різних засобів, які проникають в серце адипоцитів і розщеплюють жири, готують судини для їх виведення, зокрема:

  • Gommage Peau d'Orange (антицелюлітний скраб для тіла);
  • Minceur Rapide (антицелюлітний крем «Швидке схуднення»);
  • Minceur Chrono Logic (концентрований крем для схуднення);
  • Slim Logic Cream (антицелюлітний крем для тіла).

Процедури із застосування вказаних засобів рекомендовані для клієнтів, які хочуть отримати не тільки хороший результат, але і досягти внутрішнього комфорту. Так, як саме через комфортне відчуття своєї шкіри ми приходимо до відчуття внутрішнього здоров'я. У нашому закладі для отримання кращого і тривалішого ефекту ми рекомендуємо поєднувати апаратні технології із застосуванням засобів компанії GUINOT по догляду за шкірою тіла. Слід зазначити, що вже після першої процедури шкіра стає гладка і пружна.

Тривалість Назва послуги Ціна
60 хв.Gommage Peau d'Orange (антицелюлітний скраб для тіла)80 ₴
60 хв.Minceur Rapide (антицелюлітний крем «Швидке схуднення»)120 ₴
60 хв.Minceur Chrono Logic (концентрований крем для схуднення)150 ₴
60 хв.Slim Logic Cream (антицелюлітний крем для тіла)120 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.