Догляд за обличчям

Вважають, що першою, хто зробив омолоджувальну маску для обличчя, була Клеопатра. Так це чи ні, не можемо точно стверджувати, але достовірно відомо, що з давніх-давен жінки та чоловіки експериментували з різними складниками масок. Сучасні професійні маски для обличчя, які використовують наші фахівці, відповідають найвищим стандартам безпеки.

Якщо вас чекає важлива подія, свято, фотосесія, зробіть маску для обличчя напередодні – і макіяж буде лежати й триматися значно краще.

Фахівці центру дермато-естетичної медицини «Панацея» проведуть професійну діагностику стану Вашої шкіри, створять комплексний алгоритм розв’язання проблем зі шкірою в межах косметологічного кабінету, дадуть поради щодо домашнього догляду за шкірою.

Ви можете разом з консультантом вибрати свій варіант, який буде найбільш комфортним для Вашого організму, тіла. Пропонуємо Вам цілий спектр послуг та комплексні рішення, що здатні розв’язати будь-яку проблему, відновити та покращити стан шкіри обличчя:

  • Професійний догляд за сухою та зневодненою шкірою (додатковий захист та насичення гіалуроновою кислотою).
  • Алгоритм маніпуляцій для чутливої шкіри (терапія акне, куперозу, шрамів та рубців);
  • Доглядові процедури для жирної шкіри.
  • Схема процедури для комбінованого типу шкіри.
  • Експрес-процедури (миттєвий ефект).
  • Висвітлення пігментних плям.
  • Anti-age-терапія (запобігання віковим змінам, корекція та омолодження шкіри).

Одними із найпопулярніших у нашому закладі є комплексні процедури, які допомагають вирішити ряд проблем клієнта/пацієнта. Їх проводять за допомогою косметичного комбайна Zemits Meister Manual 8 в 1, зокрема:

  • Процедура HYDRADERMIE «Double Ionisation» (електропорація + киснева мезотерапія + догляд за шкірою залежно від її типу).
  • Процедура Hydradermie Lift (вакуумний масаж + RF-ліфтинг + догляд за шкірою залежно від її типу).
  • Процедура «ПАНАЦЕЯ» (вакуумний масаж + киснева мезотерапія + RF-ліфтинг + LED- терапія та догляд за шкірою залежно від її типу).

Вказані процедури є абсолютно безпечними і не спричинюють жодних побічних реакцій. Їх результатом є свіжий колір обличчя та гладка, сяюча, молода шкіра. Окрім цього, під час процедур активізуються власні сили шкіри, що допомагає їй залишатися молодою і здоровою зсередини.

Можна скласти із консультантом свій варіант «Процедури здоров’я і краси». Фахівці нашого закладу докладуть усіх зусиль і вмінь, щоб після проведеної процедури Ви отримали максимальне моральне, естетичне і душевне задоволення.

Усі консультативні прийоми з вибору необхідних препаратів для догляду за обличчям в нашому медичному центрі є безкоштовні при проходженні вами профілактичних чи лікувальних процедур.

Тривалість Назва послуги Ціна
60 хв.Догляд за зневодненою шкірою450 ₴
60 хв.Догляд за чутливою шкірою450 ₴
60 хв.Догляд за жирною шкірою480 ₴
60 хв.Догляд за сухою шкірою450 ₴
60 хв.Догляд за шкірою з пігментацією450 ₴
60 хв.Догляд Anti-Age500 ₴
60 хв.Догляд за шкірою навколо очей280 ₴
60 хв.Hydradermie Double Ionisation (апаратна, киснева мезотерапія та догляд за шкірою залежно від її типу)1500 ₴
60 хв.Hydradermie Lift (вакуумний масаж, RF-ліфтинг та догляд за шкірою залежно від її типу)1350 ₴
60 хв.Панацея (вакуумний масаж, RF-ліфтинг, LED-терапія та догляд за шкірою залежно від її типу)2500 ₴
10 хв.Процедура Дарсонвалю150 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.