Догляд за пружністю тіла, рук і ніг Guinot

Всім відомо, що жорсткі канони моди вимагають ідеально підтягнутого та стрункого тіла. І ми, в гонитві за ідеальною фігурою, розморюємо себе дієтами, а скидаючи кілограми, забуваємо, що розтягнулася шкіра буде в'ялою та виглядає не естетично.

Щоденна метушня призводить до хронічної втоми як моральної, так і фізичної. І не віриться, що за одну годину можна відновити сили і енергію, які так необхідні нам. Тоді, Вам до нас, центру дермато-естетичної медицини «Панацея».

У нашому закладі ми рекомендуємо поєднувати апаратні технології по догляду за шкірою тіла із застосуванням сироваток, кремів компанії GUINOT (Франція), зокрема:

  • Crème Spécifique Vergetures (крем від розтяжок);
  • Sculpt Expert (моделюючий, скріплюючий крем для тіла);
  • Longue Vie Corps (омолоджувальний крем для тіла);
  • Longue Vie Pieds (крем для краси ніг);
  • Modelage Beauté Sérum Crème(моделюючий крем-серум).

Дія процедур із застосуванням засобів, які відновлюють пружність шкіри, спрямовані і на відновлення життєвих сил через повну релаксацію організму. Курс моно- чи комбінованих процедур відновлює контури силуету, покращує тонус м'язів, зміцнює тканини. Шкіра виглядає пружною і доглянутою.

Тривалість Назва послуги Ціна
60 хв.Crème Spécifique Vergetures (крем від розтяжок)120 ₴
60 хв.Sculpt Expert (моделюючий, укріплювальний крем для тіла)130 ₴
60 хв.Longue Vie Corps (омолоджувальний крем для тіла)130 ₴
60 хв.Longue Vie Pieds (крем для краси ніг)100 ₴
60 хв.Modelage Beauté Sérum Crème(моделюючий крем-серум)60 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.