Гіпергідроз

Гіпергідроз, або - підвищена пітливість - близько 1% населення страждає від сильного потовиділення рук, ніг або пахв. Проте, надмірне потовиділення є виліковне! В центрі дермато-естетичної медицини "Панацея" ми лікуємо гіпергідроз, як ботулінотерапією, так і апаратним методом - із застосуванням апарату Medisun PS20 (Німеччина).

Детальніше про ботулінотерапію тут:

Ботулінотерапія

Щодо апартного лікування надмірного потовиділення - то цей метод, на основі іонофорезу, є першою лінією терапії при даній патології. Medisun PS20 – це прилад 3-го покоління, який створений на основі новітніх технологій і досвіду виробництва більше 20 років. Він забезпечує ефективність в 98% випадках. Лікування гіпергідрозу з Мedisun безпечно і, при правильному проведенні, практично без болю і побічних ефектів. Ніяких ліків, уколів і хірургічного втручання.


Особливості апарату Medisun PS20:

  • При даному методі імпульсний струм синхронізується з фізіологічно сприятливою частотою, що відрізняє апарат від раніше відомих приладів
  • PS-20 має можливість зберігати три різних налаштування терапії (наприклад, руки, ноги, пахви), що дозволяє автоматизувати процедури
  • Функція Sense дозволяє знизити потужність до 50%. Більш чутливі пацієнти, наприклад діти або чутливі області, такі як пахви і обличчя, можна лікувати максимально індивідуально

Протипокази: пацієнти з кардіостимуляторами, металевими імплантантами, ураженнями; жінки під час вагітності та лактації.

Спосіб застосування. Лікування проводиться ручними і ножними ваннами. Для лікування пахв і обличчя використовуються спеціальні губчаті аплікатори, через які протікає слабкий постійний або імпульсний струм. Сила струму може регулюватися індивідуально і обмежена максимальною силою.

Курс лікування: залежно від тяжкості стану, терапія проводиться курсом від одного до трьох разів на тиждень протягом 10-15 хвилин.


Мedisun PS20 - найкращий в світі апарат для зниження пітливості рук, ніг та пахвових западин. Не гайте час! Чекаємо Вас в центрі дермато-естетичної медицини "Панацея"

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707

Тривалість Назва послуги Ціна
30 хв.Лікування дерматозу за допомогою EXCIPLEX до 10% ураженої шкіри 350 ₴
30 хв.Лікування дерматозу за допомогою EXCIPLEX більше 10% ураженої шкіри 700 ₴
20 хв.Лікування гіпергідрозу апаратним методом400 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.