Гіпергідроз

Близько 1% населення страждає від надмірного потовиділення рук, ніг або пахв. У нашому закладі гіпергідроз, окрім ботулінотерапії, рекомендують лікувати апаратним методом із застосуванням Medisun PS20 (Німеччина). Вказаний метод лікування гіпергідрозу використовується для проведення процедур щодо зниження пітливості (гіпергідрозу) рук, ніг, пахвових западин, шляхом іонофорезу, який є першою лінією терапії при даній патології. Medisun PS20 – це прилад 3-го покоління, який створений на основі новітніх технологій і досвіду виробництва більше 20 років та забезпечує ефективність в 98% випадків без ліків або хірургічного втручання. Лікування гіпергідрозу з Мedisun безпечно і, при правильному проведенні, практично без болю і побічних ефектів.

Особливості апарату Medisun PS20:

  • При даному методі імпульсний струм синхронізується з фізіологічно сприятливою частотою, що відрізняє апарат від раніше відомих приладів.
  • PS-20 має можливість зберігати три різних налаштування терапії (наприклад, руки, ноги, пахви), що дозволяє автоматизувати процедури.
  • Функція Sense дозволяє знизити потужність до 50%. Більш чутливі пацієнти, наприклад діти або чутливі області, такі як пахви і обличчя, можна лікувати максимально індивідуально.

Протипокази: пацієнти з кардіостимуляторами, металевими імплантатами, ураженнями; жінки під час вагітності та лактації.

Спосіб застосування. Лікування проводиться ручними і ножними ваннами. Для лікування пахв і обличчя використовуються спеціальні губчаті аплікатори, через які протікає слабкий постійний або імпульсний струм. Сила струму може регулюватися індивідуально і обмежена максимальною силою.

Курс лікування: залежно від тяжкості стану, терапія проводиться курсом від одного до трьох разів на тиждень протягом 10-15 хвилин.

Тривалість Назва послуги Ціна
20 хв.Лікування гіпергідрозу апаратним методом400 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.