Кавітація, лазерний ліполіз та пресотерапія

Ви знаєте, що тіло кожної людини звучить своєю неповторною мелодією? Так, саме тіло розкаже про стан нашої душі, фізичну втому, психологічний тиск, роздратованість, настрій.

Власне тому засновник центру дермато-естетичної медицини «Панацея» створив територію неймовірного затишку, спокою та повного релаксу. Ми пропонуємо нашим клієнтам кращі процедури для гарного та здорового вигляду тіла. Їх результатом є свіжий колір обличчя та гладка, сяюча, молода шкіра тіла. Окрім цього, під час процедури активізуються власні сили шкіри, що допомагає їй залишатися молодою та здоровою зсередини.

Ви можете разом з консультантом вибрати свій варіант апаратної процедури для тіла, який буде найбільш комфортним і необхідним для Вашого організму, зокрема: кавітацію, ліполазер, пресотерапію, їх комбінацію між собою чи з іншими видами терапії.

Апаратні процедури по тілу у нашому закладі із застосуванням кавітації та ліполазера здійснюються на Patro Plus B-8310H Bode Contouring System (США), а пресотерапія – із використанням Zemits Demeter (США).

Кавітація – це метод впливу ультразвукових хвиль на жировий шар шкіри в діапазоні частот 37-42 кГц, що зумовлює появу безлічі невеликих заглибин, через які адипоцити (жирові клітини) розриваються зсередини через високий тиск. Рідкий вміст жирової клітини просочується через цей розрив мембрани в міжклітинний простір, іжирова клітина вмирає. Після руйнування жирової тканини жир виділяється в міжклітинну рідину між клітинами, де він ферментативно метаболізується в гліцерин і вільні жирні кислоти. Водорозчинний гліцерин надходить в систему кровообігу для вироблення енергії, тоді як нерозчинні вільні жирні кислоти потрапляють в печінку для розкладання, як і будь-які інші прості жирні кислоти.

Завдяки глибокій радіочастотній енергії дерма і підшкірний шар нагріваються одночасно, змушуючи волокна колагену скорочуватися. Волокна, які скорочуються, натягують і підтягують шкіру, створюючи миттєвий ефект. Метаболізм фібробластів також збільшується, виробляючи нові волокна колагену, які служать довго.

Велика частина радіочастотного випромінювання надходить в більш глибокий шкірний шар, зумовлюючи потовщення дерми. Це зменшує глибину зморшок і робить шкіру більш пружною з підтягнутішим контуром, стимулюється колагенез.

Лазерний ліполіз – це сучасна високоефективна методика корекції контурів тіла і покращення фігури шляхом видалення жиру з жирових депо без хірургічного втручання. Метод заснований на лазерних технологіях і має свої особливості. Ліполазер активує біохімічні ферментативні реакції, в результаті яких жир розщеплюється на жирні кислоти, гліцерин і воду й виводиться природним шляхом через лімфатичну систему і, як результат, обсяги тіла зменшуються, шкіра підтягується. Процедура не вимагає підготовчого та реабілітаційного періоду, є безболісною. Під час процедури відчувається лише приємне тепло, що забезпечує для шкіри потужний ліфтинг-ефект. У результаті відбувається розгладження шкіри і підтягування м'язової тканини.

Пресотерапія – це масаж стисненим повітрям, який подається через підключений до апарату спеціальний костюм. Останній складається з різних частин (штанів, рукавів, пасків), що дають змогу здійснювати дії як на все тіло, так і на його окремі частини (наприклад, живіт або ноги). Розроблений такий костюм з урахуванням фізіологічних і анатомічних особливостей людини.


Чекаємо Вас в центрі дермато-естетичної медицини "Панацея":

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707Рекомендуємо для ознайомлення також такі наші послуги:


Smas ліфтинг тіла

Мезотерапія тіла

Обгортання для схуднення


Ціни:

Тривалість Назва послуги Ціна
60 хв.Кавітація і ліполазер (тулуб чи ноги)1500 ₴
30 хв.Кавітація (тулуб чи ноги)800 ₴
30 хв.Ліполазер (тулуб чи ноги)800 ₴
60 хв.Кавітація, ліполазер та пресотерапія (тулуб чи ноги)1700 ₴
60 хв.Кавітація, пресотерапія (тулуб чи ноги)1000 ₴
60 хв.Ліполазер, пресотерапія (тулуб чи ноги)1000 ₴
20 хв.Пресотерапія І200 ₴
30 хв.Пресотерапія ІІ300 ₴
40 хв.Пресотерапія ІІІ400 ₴
60 хв.Пресотерапія та мезотерапія1100 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.