Контурна пластика Juvederm (Allergan, США)

JUVEDERM (Allergan США) - найсучасніші на сьогоднішній день філлери класу люкс на основі стабілізованої низкомолекулярної гіалуронової кислоти, продукт повністю відповідає всім вимогам безпеки і стандартам якості. Гамма препаратів JUVEDERM має широкий спектр філлерів для моделювання і контурної корекції обличчя.

РІЗНОВИДИ ПРЕПАРАТУ

Під брендом JUVEDERM випускається декілька видів препаратів, які призначені для досягнення певного косметичного ефекту. Умовно всі речовини розділяємо на дві великі групи:

Серія Ultra

У лінійці представлені наступні препарати:

Ultra Smile - особливий препарат, за допомогою якого збільшується об’єм губ і формується їх форма. Дія зберігається від 10 до 12 місяців.

Ultra 2 - використовується для корекції дрібних зморшок на шкірних покривах обличчя. Дозволяє надати шкірі пружність і відновити контури. Застосовується для моделювання губ. Ефект зберігається до 10 місяців.

Ultra 3 - щільний гель, за допомогою якого можна відновити значні зміни у вигляді зморшок та втраті об’єму на лобі, в ділянці носа і губ, на вилицях. Досягнутий результат після корекції зберігається до 12 місяців.

Ultra 4 - найбільш щільний гель, за допомогою якого моделюється овал і контури обличчя. Дозволяє виконувати корекцію губ, скул та підборіддя. Вводиться глибоко під шкіру і зберігає свою дію до 12 місяців.

Серія VyCross

Ін'єкції, що входять в цю лінійку, дозволяють домогтися більш тривалого ефекту при корекції. Наявність лідокаїну в складі дає можливість зменшити неприємні відчуття при уколах.

Для косметичних процедур використовуються такі різновиди:

Voluma - створює об’єм в ділянках обличчя, де спостерігається дефіцит м'яких тканин. Після процедури досягнутий ефект зберігається протягом 18 місяців.

Volift – препарат, за допомогою якого моделюється об’єм і форма середньої та нижньої частини обличчя. Дозволяє позбутися від дрібних і великих дефектів шкіри, збільшити губи, прибрати носогубні складки. Діє протягом 15 місяців.

Volift Retouch - філлер, призначений для повторної / додаткової корекції овалу обличчя, губ, для усунення зморшок і носогубних складок. Тривалість дії також до 15 місяців.

Volbella – препарат для корекції дрібних зморшок на верхній частині обличчя з ніжною і тонкою шкірою. Дозволяє працювати у делікатних ділянках, корекція носослізної борозни та відновлення губ, прибере так звані «кисетні зморшки». Зберігає дію протягом 12 місяців.

Volite - високопластичний препарат для ін'єкцій, що поєднує в собі ефект філлера і ревіталізанта, поповнює нестачу рідини в клітинах шкірних покривів, формує ефект ліфтингу. Використовується для армування обличчя. Ефект після ін'єкції проявляється максимально швидко і зберігається до 9 місяців.

Volux з лідокаїном є найновітнішим препаратом Allergan, який був розроблений спеціально для контурної пластики щелепи і підборіддя. Він додає об'єм і чіткість контурам обличчя нижньої третини. Ефект триває до 24 місяців.

Показання:

Контурна пластика обличчя за допомогою ін'єкційних косметичних препаратів серії JUVEDERM показана в наступних випадках:

  • Втрата контурів обличчя через вікових змін;
  • Поява зморшок через старіння шкіри і погіршення її тонусу;
  • Поява характерних складок біля носа і губ;
  • Для процедур біоармування;
  • При діагностуванні патологій носослізної борозни;
  • При наявності опущення щік та овалу.

Крім того, біомоделювання за допомогою філлерів можливо в разі, якщо пацієнт бажає змінити зовнішній вигляд обличчя, скорегувати форму губ або скул, підборіддя або носа.

Протипоказання:

Препарати JUVEDERM створені на основі гіалуронової кислоти і безпечні для організму людини. Протипоказаннями до косметичних процедур з їх використанням є тільки окремі випадки:

  • Гострі запальні захворювання або загострення хронічної патології;
  • Спостерігаються запальні процеси в ділянках, де необхідно виконати ін'єкції;
  • Наявність у пацієнта захворювань, що порушують згортання крові;
  • Ін'єкції також заборонені в період вагітності і під час грудного вигодовування.

ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Процес біомоделювання обличчя за допомогою ін'єкцій JUVEDERM займає до години в залежності від використання препаратів і інших чинників. У процесі введення не виконується додаткова анестезія, так як входить до складу лідокаїн дозволяє уникнути неприємних відчуттів і болю.

Застосування додаткових знеболюючих препаратів можливо тільки в разі корекції губ.

Щоб уникнути ускладнень після процедури слід уникати відвідування басейну та солярію, а також ультрафіолетового випромінювання. Можливо почервоніння і свербіж в ділянці ін'єкцій, які швидко проходять.

Для максимальної ефективності та пролонгованої дії препаратів рекомендується пройти дві процедури з інтервалом від 7 до 12 днів між ними.

Повернутись на сторінку Контурна пластика

Тривалість Назва послуги Ціна
60 хв.JUVEDERM ULTRA 2 4500 ₴
60 хв.JUVEDERM ULTRASMILE 5000 ₴
60 хв.JUVEDERM VOLIFT RETOUCH 6000 ₴
60 хв.JUVEDERM ULTRA 3 7500 ₴
60 хв.JUVEDERM ULTRA 4 8000 ₴
60 хв.JUVEDERM VOLBELLA 9000 ₴
60 хв.JUVEDERM VOLIFT 9000 ₴
60 хв.JUVEDERM VOLUMA 9000 ₴
60 хв.JUVEDERM VOLUX 9500 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.