Креми для обличчя

Креми для обличчя зазвичай використовують в програмах догляду за шкірою залежно від її типу. Це класичний спосібреанімувати зневоднену, втомлену чи вікову шкіру. До складу кремів для обличчя можуть входити найрізноманітніші компоненти: колаген, гіалуронова кислота, водорості, різні екстракти, пептиди, кислоти, вітаміни, мікро- і макроелементи.

Креми за складом поділяються на:

Жирні креми містять сплав твердих і рідких жирів у кіль­кості, що перевищує потреби шкіри, тому вони повністю не всмоктуються, а вкривають шкіру жирною плівочкою. Найчастіше їх використовують із захисною метою в холодну пору року. Жирні креми деяких видів застосовують при масажі для кращо­го ковзання рук. Ці креми протипоказані в системі догляду за жирною шкірою.

Емульсійні креми можуть бути рідкими чи густими, що зале­жить від кількості води, компонентів, які утворюють структуру крему, та особливостей виготовлення. Рідкі емульсійні креми – це косметичне молочко чи косметичні вершки, які звичайно ви­користовуються для очищення сухої і нормальної шкіри.

Косметичні гелі і желе не містять жирів узагалі або містять їх у мінімальних кількостях. Як колоїдні системи, гелі містять воду, гліцерин, БАР тощо. Гелі можуть використовуватися для шкіри будь-якого типу. Вони не забивають пори, добре всмокту­ються, пом'якшують і зволожують шкіру, не залишаючи після се­бе жирного блиску. Саме така форма є найкращою для догляду за шкірою навколо очей.

За механізмом впливу розрізняють:

Живильні креми. 3 віком у шкірі людини збільшується дефі­цит життєво необхідних речовин, які вона отримує з плазми кро­ві. Якщо до складу крему ввести вітаміни, амінокислоти, гормоноподібні речовини, вуглеводи, мікроелементи, ліпіди та ін., то він набуде живильних функцій, що дасть змогу підтримувати шкіру в здоровому стані.

Як зазначалося раніше, однією з основних причин передчасно­го старіння шкіри є надмірне утворення вільних радикалів. Отже, необхідним компонентом сучасної косметики є антиоксиданти. До них належать:

  • вітамін Е: запобігає окисленню ненасичених жирних кис­лот, стабілізує клітинні мембрани;
  • вітамін С: стимулює синтез колагену, гальмує вироблення меланіну, стимулює імунні реакції, запобігає перекисному окис­ленню ліпідів;
  • вітамін А: нейтралізує вільні радикали, нормалізує дифе­ренціювання клітин.

Шкіра людини є гормонозалежним органом, оскільки у її клітинах є рецептори для естрогенів. Місцеве застосування гормональних препаратів, які містять естрогени, може справити пози­тивний загальний вплив на організм жінки, але і порушити деякі жит­тєво важливі функції. Тому в косметології використовуються гормоноподібні речовини рослинного походження – фітоестрогени:

  • ізофлавони (особливо багаті на них соя, червона конюши­на, люцерна);
  • флавони, які містяться в червоних сортах винограду, червоному вині;
  • флавоноїди (містяться у звіробої, вербені, шавлії та ін.);
  • лігнани (багаті на них зерна злакових рослин, цитрусові, морква, капуста).

Останніми роками популярним компонентом кремів проти старіння став коензим Q-10 (убіхінон), який сприяє нормальному перебігу окисно-відновних процесів у клітинах. Він також є анти­оксидантом (завдяки маленькій молекулі глибоко проникає через міжклітинний простір).

Зволожувальні креми. Збереження оптимального водного ба­лансу у шкірі є одним з основних завдань косметології. З одного боку, компонентами зволожувальних засобів є речовини, що перешкоджають утраті вологи, з іншого – речовини, які активно зв'язують воду у тканинах. Для того, щоб запобігти випаровуван­ню води, необхідно створити на шкірі плівку, а для того, щоб ут­римати воду у тканинах, потрібні ліпофільні (незамінні жирні кислоти, цераміди) й гідрофільні (гіалуронова кислота, колаген, фітозан) речовини.

Крім того, до складу зволожувальних кремів часто входять гліцерин, сорбітол, пропіленгліколь, молочна кислота, сечовина, АНА-кислоти, NMF (натуральний зволожувальний фактор).

Захисні креми – це велика група косметичних засобів, до якої входять сонцезахисні креми для шкіри різних типів, які міс­тять сонцезахисний фактор, а також креми, що захищають шкіру від шкідливих впливів професійного характеру. Це, як правило, захисні креми для рук. Інтенсивність сонцезахисної дії визначається вели­чиною сонцезахисного фактора.

Усі консультативні прийоми з вибору необхідних препаратів для догляду за обличчям в нашому медичному центрі є безкоштовні при проходженні вами профілактичних чи лікувальних процедур.

Завершуючи розділ про косметичні засоби, наголошуємо, що професія «косметолога» надає необмежені можливості для творчої праці. Кожен наведений тут протокол того чи іншого догляду за шкірою обличчя є тільки прикладом, схемою, варіантом, який фа­хівець центру дермато-естетичної медицини «Панацея» може адаптувати до конкретного випадку. Головною умо­вою успіху є ґрунтовні знання будови, фізіології шкіри, її вікових особливостей, а також механізму виникнення різних естетичних проблем.

Тривалість Назва послуги Ціна
10 хв.Facial massage cream (масажний крем для обличчя)40 ₴
10 хв.Hydra-vital factor K (зволожувальний крем для обличчя, фактор К)45 ₴
10 хв.Post-procedure face skin repair (інтенсивний відновлювальний крем після професійних процедур)40 ₴
10 хв.Moisturising sun protection (зволожувальний сонцезахисний крем SPF 50+)40 ₴
Тривалість Назва послуги Ціна
10 хв.Creme Hydra Beaute (крем для зневодненої шкіри)40 ₴
10 хв.Creme Pur Equilibre (крем для жирної шкіри)40 ₴
10 хв.Creme Hydra Sensitive (крем для чутливої шкіри)40 ₴
10 хв.Creme Éclair spf 30 (відбілювальний крем для шкіри з гіперпігментацією)40 ₴
10 хв.Creme Nutrition Comfort (крем для сухої шкіри)40 ₴
10 хв.Longue Vie Celluair (крем anti-age: «довге життя клітин»)55 ₴
10 хв.Longue Vie Yeux (ліфтинговий крем під очі)45 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.