Креми для обличчя Guinot (Франція)

У 1963-му році французький хімік Рене Гіно і його дружина, косметолог Раймонда Гіно відкрили лабораторію Guinot (Гіно) та розробили перший апарат для догляду за шкірою з використанням гальванічного струму. У 1972-му році Моріс Мондіно викупив бренд Guinot і подарував його своєму синові, доктору фармацевтичних наук, Жану Даніелю, який працював над розробкою препаратів, що сприяють регенерації і загоєнню шкіри. У 1986-му році Жан Деніель Мондіно розпочинає співпрацю з відділенням біології професора Решварга лікарні Кошен з метою перевірки ефективності впливу живильного комплексу на шкіру, що отримала сильний опік. Результат цього дослідження і серії проведених дослідів вилився в створення відомого комплексу «Довге життя клітини» (живильні компоненти, необхідні для життя клітин і їх регенерації). Цей комплекс став візитною карткою бренду Guinot і відразу ж увійшов до складу крему для обличчя «Longue Vie Cellulaire» – першого регенеруючого крему для шкіри з вмістом цього унікального і ефективного поєднання institut Guinot живильних компонентів. Так починалася історія цього бренду, який з'явився в одному з найвідоміших в світі інститутів косметики класу люкс для професіоналів.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» найчастіше залежно від проблеми клієнта/пацієнта застосовують наступні креми GUINOT, які практично відповідають по складниках і дії однойменним сироваткам і маскам:

  • Creme Hydra Beaute (крем для зневодненої шкіри);
  • Creme Pur Equilibre (крем для жирної шкіри);
  • Creme Hydra Sensitive (крем для чутливої шкіри);
  • Creme Éclair spf 30 (відбілювальний крем для шкіри з гіперпігментацією);
  • Creme Nutrition Comfort (крем для сухої шкіри);
  • Longue Vie Celluair (крем anti-age: «довге життя клітин»);
  • Longue Vie Yeux (ліфтинговий крем під очі).
Тривалість Назва послуги Ціна
10 хв.Creme Hydra Beaute (крем для зневодненої шкіри)40 ₴
10 хв.Creme Pur Equilibre (крем для жирної шкіри)40 ₴
10 хв.Creme Hydra Sensitive (крем для чутливої шкіри)40 ₴
10 хв.Creme Éclair spf 30 (відбілювальний крем для шкіри з гіперпігментацією)40 ₴
10 хв.Creme Nutrition Comfort (крем для сухої шкіри)40 ₴
10 хв.Longue Vie Celluair (крем anti-age: «довге життя клітин»)55 ₴
10 хв.Longue Vie Yeux (ліфтинговий крем під очі)45 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.