Лазерне видалення шрамів та розтяжок

Нерідко внаслідок механічного впливу (операція, опік, травма) або в результаті різного роду захворювань (акне, вітрянка тощо) виникає заміщення дефекту шкіри сполучною тканиною у вигляді рубця. Рубці, зазвичай, не становлять небезпеки для здоров’я людини, однак є естетичною проблемою, що турбує пацієнта, погіршує якість його життя. Рубці та шрами радять видаляти всім, хто відчуває психологічний дискомфорт від подібного утворення на шкірі. Застосування технологій останнього покоління дає змогу швидко та ефективно усувати рубці, шрами, стрії, сліди постакне.

Лазерне видалення рубців і стрій – це найсучасніший і найефективніший засіб зробити рубцеві зміни тканин менш помітними. Технологія може бути використана практично на будь-якій ділянці шкіри обличчя або тіла, при різних фототипах за Фіцпатріком. Процедура може бути виконана в будь-якому віці. Під час її проведення вирівнюється поверхня шкіри, активуються процеси регенерації тканин, шкірний покрив набуває природного кольору.

В центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» ця процедура виконується за допомогою апарату Nordlys. Наш апарат комплектується роликовим фракційним лазером FRAX 1550, який призначений для процедур лазерного шліфування, видалення хірургічних рубців, стрій та рубців постакне. Скерований енергетичний вплив не тільки усуває видимі недосконалості, але й сприяє інтенсивному оновленню тканин, поліпшенню обміну речовин і клітинного харчування. Процедура підходить для будь-якого типу шкіри, не вимагає спеціальної підготовки й тривалого періоду відновлення. Ефект помітний вже після першого сеансу. Технологія FRAX 1550 заснована на впливі діодного фракційного лазера на дерму, на глибину до 1,5 мм, що зумовлює активне вироблення фібробластами молодого колагену. Рівномірне та контрольоване ушкодження глибоких шарів шкіри запускає низку відновлювальних реакцій.

Точковий вплив на невеликі ділянки, або фракції, також називають фракційним фототермолізом, більш відомим як процедура Фраксель. Лазерне видалення шрамів в нашому центрі забезпечує максимальну ефективність оновлення шкіри завдяки використанню найкращого обладнання і високій кваліфікації фахівців.

Чекаємо Вас в центрі дермато-естетичної медицини "Панацея":

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707


Основними показаннями до лазерного лікування є:

 • рубці постакне;
 • від фурункулів;
 • шрами після опіків;
 • післяопераційні та посттравматичні.

Протипоказання:

 • дерматологічні захворювання (псоріаз, вітіліго, кропив’янка, піодермії, герпес);
 • злоякісні новоутворення (лазерний вплив може прискорити їх ріст);
 • захворювання крові (імунодефіцит, анемія, авітаміноз, гемофілія, лейкоз);
 • цукровий діабет;
 • важкі форми серцево-судинних захворювань (гіпертонія, ішемія, аритмія, варикозне розширення вен, тромбофлебіт);
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • період вагітності та лактації;
 • алергічні реакції на світло.

Порядок проведення процедури:

 1. обличчя чи іншу ділянку ретельно очищують;
 2. при низькому больовому порозі на шкіру наносять анальгезуючий засіб;
 3. косметолог вибирає потрібні параметри і в три-чотири ряди починає поетапно проробляти проблемні ділянки;
 4. після проведення процедури ділянки обробляють пом’якшувальними засобами для мінімізації подразнення;
 5. під час виконання процедури пацієнт може відчувати легкий дискомфорт.

Рекомендації лікаря:

 • у перші години після процедури може відчуватися легке печіння та поколювання, іноді спостерігають невеликий набряк і почервоніння, які зазвичай проходять самостійно;
 • на другу добу після сеансу рекомендують почати змащувати обличчя кремом або маззю на основі декспантенолу (Пантенол і Бепантен), щобзапобігти виникненню свербежу, подразненню та почервонінню;
 • варто відмовитися на кілька днів від відвідування басейну, сауни та солярію;
 • заборонено робити компреси, пілінги, очищати шкіру скрабами;
 • протягом місяця після останнього сеансу необхідно наносити на шкіру зволожувальний крем, який допоможе закріпити отриманий ефект та перед виходом на вулицю потрібно змащувати шкірний покрив сонцезахисним кремом. Це пояснюється тим, що після лазерного впливу шкіра стає більш чутливою до УФ-променів і сильніше від них страждає.

Результат ви зможете побачити вже після перших процедур видалення рубців, шрамів за допомогою FRAX 1550. При невеликих утвореннях вистачить одного-двох сеансів. При більш масштабних проблемах фахівець може рекомендувати 4-10 процедур, щоб досягти стійкого естетичного ефекту. Тривалість і кількість процедур залежить від площі сполучної тканини, місця розташування рубця, а також терміну давності його появи. Якщо сеансів потрібно кілька, то між ними має пройти від чотирьох до шести тижнів. Остаточне рішення приймає фахівець на індивідуальній консультації до лікування і після кожної маніпуляції.

Чекаємо Вас в центрі дермато-естетичної медицини "Панацея":

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707Рекомендуємо для ознайомлення також такі наші послуги:


Лазерне омолодження

Лазерне лікування акне


Ціни:

Тривалість Назва послуги Ціна
10 хв.1 см²700 ₴
20 хв.5 см²1700 ₴
30 хв.10 см²2200 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.