Маски для обличчя Croma (Австрія)

Компанія CROMA заснована в місті Відні в 1976 р сімейством австрійських аристократів. На сьогоднішній день фармакологічний концерн Croma входить в ТОП-5 виробників гіалуронових наповнювачів по всьому світу. Croma налічує 12 дочірніх компаній і понад 70 торгових організацій і партнерів по всьому світу. Вся їхня продукція проводиться на повністю автоматизованої майданчику, що зводить до мінімуму участь людини у виробничому процесі. Такий підхід мінімізує ймовірність допущення виробничих помилок і гарантує еталонну якість, стабільність і безпеку.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» найчастіше застосовують наступні маски від компанії CROMA:

  • Face Mask With Hyaluronic Acid: маска для обличчя на нетканій основі з гіалуроновою кислотою для інтенсивного, екстреного зволоження шкіри;
  • Face Mask With Green Tea: маска для обличчя на нетканій основі з екстрактом зеленого чаю, що миттєво заспокоює, освіжає, зволожує шкіру і бореться з ознаками втоми

Згідно сертифікації якість препаратів від Croma Pharma відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

Тривалість Назва послуги Ціна
20 хв.Face Mask with Hyaluronic Acid (індивідуальна постін’єкційна маска для активного зволоження)250 ₴
20 хв.Face Mask with Green Tea (індивідуальна заспокійлива постін’єкційна маска)250 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.