Мезотерапія тіла Revanelle (Німеччина)

Ліполітики нового покоління (Revanelle Slim Body та Slim Face) допоможуть скоригувати фігуру саме в тих місцях, де це потрібно. Жирові пастки та локальні жирові відкладення розтануть під дією препарату.

Процес природного апоптозу адипоцитів відбувається в жировій тканині з метою видалення клітин, які завершили свій життєвий цикл. Revanelle Slim підсилює цей процес і викликає загибель нормальних адипоцитів. Апоптоз є регульованим процесом програмованої загибелі клітини, що проявляється всиханням її цитоскелету, розпаданням клітин на апоптотичні тільця з подальшим їх поглинанням фагоцитами. На відміну від некрозу, що виникає в результаті травматичної загибелі клітин, процес апоптозу не звільняє речовини, що відповідають за запалення, і не робить ніякого впливу на сусідні тканини.

При травматичній загибелі клітини її ядерний матеріал в формі великокаліберних обривків виходить в позаклітинний простір і стимулює рецептори CD39 фібробласта на вироблення фіброзного колагену I типу. Крім того, великі фрагменти молекул ДНК поглинаються імунокомпетентними клітинами, що може стати причиною подальшого розвитку аутоімунних захворювань. У процесі апоптозу ядерний матеріал повністю фрагментується ферментами (ендонуклеазами) на малокаліберні фрагменти, які не здатні взаємодіяти з рецепторами фібробластів і імунокомпетентними клітинами.

При змішуванні двох фаз препарату Revanelle Slim Face/Body ініціюється реакція Фентона, яка вивільняє 1 Ммоль вільних радикалів, що здатні запускати процес апоптозу адипоцитів в зонах локальних жирових відкладень на обличчі й тілі.

Показання: будь-які локальні жирові відкладенняна тілі чи обличчі (грижеві мішки верхньої і нижньої повіки, молярні грижові мішки, носогубні і нижньо-щелепні жирові пакети, субментальние жирові відкладення).

Протипоказання: вагітність і період лактації, наявність запальних елементів в зонах ймовірних ін'єкцій, наявність гострих або загострення хронічних захворювань.

Склад:

  • ФАЗА 1: Aqua, Sodium ascorbate, Disodium EDTA.
  • ФАЗА 2: Aqua, Sucrose ascorbate, Sodium hydroxide, Ferrous gluconate.

Перед застосуванням препарату слід змішати необхідну кількість Фази 1 та Фази 2 препарату. Revanelle Slim Face/Вody фізіологічним способом усуває локальні жирові відкладення на обличчі/тілі та зберігає механізм одночасного рівномірного зменшення об’ємів шкіри.

Спосіб застосування:

Змішати безпосередньо перед процедурою з суворим дотримуванням пропорцій змішування препарату. В іншому разі не буде очікуваного результату. Термін дії препарату в змішаному вигляді – 1 година.

Протокол введення:

  • Тіло/обличчя: по 1 мл препарату на одне вколювання перпендикулярно субдермально під прямим кутом на 1 см оброблюваної поверхні. Глибина введення голкою 6мм 30 G.
  • Жирові пакети повік: по 0,1-0,2 мл препарату на одне вколювання перпендикулярно під прямим кутом в кожен жирової пакет. Після введення добре промасажувати для кращого розподілу препарату в жировій тканині.

Очікуваний результат дії інтраліпотерапії:

  • інтраліпотерапія триває до 30 хв і не вимагає тривалої реабілітації;
  • застосування Revanelle Slim Body та Slim Face швидко дає бажаний результат;
  • інтраліпотерапія дозволяє рівномірно зменшувати обсяги жирових відкладень у потрібній ділянці, не ушкоджуючи поверхневі шари шкіри або м'язові тканини;
  • Revanelle Slim Body та Slim Face не впливає системно на організм і не перевантажує печінку.

У день процедури та упродовж трьох днів після неї клієнт/пацієнт повинен захищати оброблені зони від впливу тепла (не перебувати на сонці, під дією UVA і UVB- променів, тепла каміна, сауни тощо).

Курс процедур – від 3 до 8 процедур (дуже індивідуально). Інтраліпотерапія дозволяє рівномірно зменшувати обсяги жирових відкладень у потрібній ділянці, не ушкоджуючи поверхневі шари шкіри або м'язові тканини. Процедура ідеально поєднується з пресотерапією навіть за один сеанс!

Тривалість Назва послуги Ціна
30 хв.Slim Face 2500 ₴
30 хв.Slim Body 3200 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.