Мезотерапія тіла Simildiet (Іспанія)

Simildiet – фарцевтична компанія-лабораторія, заснована в місті Сарагоса (Іспанія) в 1993 році (Карлос Азнаром Санчес – засновник і керівник лабораторії, лікар-мезотерапевт). Лабораторія Simildiet виступає за комплексний підхід до вирішення проблем краси. При виготовленні препаратів використовуються тільки інноваційні власні формули. Величезний інтелектуальний потенціал спрямований на сучасні прогресивні розробки. Назву компанії можна дослівно перекласти як «дієта для шкіри», або, іншими словами, – повноцінне харчування і наповнення шкіри цінними, необхідними інгредієнтами.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» найчастіше у комбінації з апаратними методиками застосовують наступні мезопрепарати Simildiet:

  • Lipotrofin – для лімфодренажу (має антиоксидантну, дефіброзуючі дії, стимулює вироблення колагену і еластину, покращує лімфодренаж, виводить токсини; зволожує, заспокоює, живить шкіру, зміцнює стінки судин, знімає почервоніння);
  • Metabolites з ліполітичним ефектом (зменшує обсяги, дозволяє прибрати жир в проблемних і важкодоступних зонах, але також володіє лімфодренажною дією).

Косметика Simildiet – косметика бездоганної якості, яка відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

Тривалість Назва послуги Ціна
30 хв.Lipotrofin (лімфодренажний ефект)700 ₴
30 хв.Metabolites (ліполітичний ефект)700 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.