Очищаючі і тонізуючі процедури


Обличчя – це візитна картка людини, тому і чоловіки, і жінки докладають чимало зусиль саме для догляду за його шкірою. Через надмірну чутливість цієї зони багато факторів (такі як активна міміка, стреси, вплив зовнішнього середовища) псують зовнішній вигляд обличчя.

Щоб надовго зберегти свіжість і молодість шкіри, обличчю потрібен якісний догляд, який забезпечать косметологи центру дермато-естетичної медицини «Панацея». А допоможуть їм у цьому різні додаткові косметичні процедури із застосуванням очищаючих та тонізуючих засобів (Guinot, Mesoestetic) для шкіри обличчя. Їх слід застосовувати як попередній етап, що готує шкіру до процедур і нанесення професійних засобів (гідро-очисне молочко),так і длязавершення процесу щоденної гігієни та зняття макіяжу (гідротонік чи лосьйон). Очищаючі та тонізуючі засоби підсилюють проникність активних компонентів в шкіру, підвищуючи тим самим результативність процедури.

Лосьйони чи тоніки – це водно-спиртові розчини або розчи­ни, що не містять спирту. Вони можуть доповнюватися різними біологічно активними речовинами органічного чи неорганічного походження, солюбілізаторами – поверхнево-активними речови­нами, а також парфумерними добавками.

Основне призначення лосьйонів і тоніків – очищення та освіження шкіри, її дезінфекція, зменшення подразнення після гоління.

Склад лосьйонів, тоніків підбирається залежно від типу шкі­ри клієнта. Лосьйони, що містять високу концентрацію спирту і дезінфікуючих речовин, ні в якому разі не можна наносити на все обличчя, їх використовують тільки локально, наприклад, на ді­лянку гнійничка. Слід пам'ятати, що такі лосьйони можуть зашко­дити жирній шкірі не менше, ніж сухій.

Усі консультативні прийоми з вибору необхідних препаратів для догляду за обличчям в нашому медичному центрі є безкоштовні при проходженні вами профілактичних чи лікувальних процедур.

Тривалість Назва послуги Ціна
5 хв.Hydra milk cleanser (гідро-очисне молочко)15 ₴
5 хв.Hydratonic (гідротонік)15 ₴
5 хв.Pre-procedure cleansing solution (професійний знежирювальний лосьйон)15 ₴
Тривалість Назва послуги Ціна
5 хв.Hydra Demacuillant Yeux (зволожувальний гель для зняття макіяжу)15 ₴
5 хв.Lotion Hydra Beaute (освіжаючий тонік)20 ₴
5 хв.Dermaquillant Exfoliant (очисний і відлущувальний лосьйон)15 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.