Пілінги для обличчя Innoaestetics (Іспанія)

INNOAESTHETICS – сучасні косметологічні засоби покликані демонструвати конкретні видимі результати, спрямовані на вирішення проблем клієнтів. Основна мета бренду – надання ідеального балансу безпечних і ефективних формул в дерматокосметології. Завдяки команді професіоналів, бренд займає лідируючі позиції на ринку естетичної косметології. Технічні знання і науковий підхід – основні фактори, що впливають на створення унікального продукту.

Фармацевтична лабораторія INNOAESTHETICS – інноваційна компанія, заснована на досвіді, накопиченому століттями. Уже чотири покоління провізорів займаються науковими дослідженнями, розробкою і створенням ексклюзивних формул продуктів, домагаючись ідеального синергізму діючих компонентів. Використання препаратів INNOAESTHETICS покращує якість життя пацієнтів, допомагаючи вирішити естетичні проблеми пацієнта.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» розповсюдженою є процедура пілінгу інтимної ділянки за допомогою препарату 01 ME Line Intimateу жінок віком від 45 років.Адже саме в цей період настає менопауза, все більше сповільнюються обмінні процеси, проявляються вікові зміни. У тому числі, вони стосуються інтимних зон, де шкіра набуває темний відтінок.

До складу 01 ME Line Intimateвходять: мигдальна кислота, транексамова кислота, лактобіоновая кислота, саліцилова кислота, ретинол, гіалуронат натрію. Комбінація активних інгредієнтів у високих концентраціях, зменшує рівень продукції меланіну, що використовується для ефективного відбілювання шкіри в інтимних зонах. Цьому сприяє висока пенетрація, досягнута завдяки ексфоліативній дії активних інгредієнтів.

Щоб зберегти свою сексуальність, привабливість, фахівці нашого закладу рекомендують використовувати для відбілювання шкіри в інтимних зонах Innoaesthetics 01 ME LINE INTIMATE, а в домашніх умовах – унікальну аналогічну сироватку.

Тривалість Назва послуги Ціна
30 хв.Пілінг для інтимної ділянки1000 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.