Пілінги для обличчя Mesoestetic (Іспанія)

Вся продукція Mesoestetic (Мезоестетік) розробляється провідними фахівцями Барселони і проходить ретельний контроль і випробування. Для кожного типу шкіри, а також успішного вирішення проблеми і досягнення результату розроблені свої препарати. У кожної людини не тільки різна шкіра, але й однакові процеси або захворювання можуть проходити абсолютно по-різному. Mesoestetic виробляє найпоширеніші поверхневі, комбіновані і серединні пілінги для обличчя.

Протокол процедури пілінгу Mesoestetic:

  • Провести очищення засобом за типом шкіри, знежирення не потрібно.
  • Рівномірно нанести і розподілити розчин пілінгу на шкірі ділянки, яку обробляють, від 1 до 3 шарів залежно від товщини і чутливості шкіри.
  • Час експозиції кожного шару 1-2 хвилини.
  • Залишки пілінгу змити великою кількістю прохолодної води, просушити шкіру паперовими серветками.
  • Завершальний етапом додатково може слугувати нанесення маски на 15 хвилин.
  • Курс процедур: 2-3 процедури з інтервалом 10-14 днів.

Вибір методу пілінгу пацієнт здійснює тільки після консультації та за рекомендаціями лікаря.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» найчастіше застосовують наступні пілінги Mesoestetic:

Salicylic peel AS (саліциловий пілінг 30%) – професійний поверхневий пілінг, який діє безпосередньо на проблеми жирної і схильної до вугрового висипу шкіри (особливо білі вугрі і дефекти). Ексклюзивна формула пілінгу дозволяє йому змішуватися з шкірним салом на поверхні епідермісу і в фолікулах. Тому Salicylic peel AS рекомендовано використовувати при забрудненнях і акне. Він підходить для всіх типів шкіри, у тому числі сухої (схильної до гіперкератінізації) і жирної (схильної до акне), комедогенної і/або себорейної. Крім того, рекомендується для тіла в ділянках верхніх кінцівок, спини, колін, ліктів і т.д.

Mesopeel Modified Jessner (модифікований мезопілінг Джеснера) – серединний хімічний пілінг, в якому саліцилова кислота (14%) поєднується з молочною (14%) і лимонною (8%) в стабілізованому гелеоподібному водно-гліколево-спиртовому розчині. Формула пілінгу дозволяє розривати когезію клітин епідермісу, освітлювати і зменшувати пігментацію, поверхневі рубці і зморшки, розгладжувати шкіру, очищати пори і профілактувати ймовірність появи акне, збільшувати товщину епідермісу, синтез колагену в дермі,вироблення глюкозаміногліканів, поліпшити текстуру шкіри. Пілінг Mesopeel Jessner рекомендується для всіх фототипів шкали Фіцпатріка, хоча для фототипів V і VI завжди слід з обережністю.

Мandelic peel AM (мигдалевий пілінг 50%). Формула мигдалевого поверхневого пілінгу виправляє недоліки жирної шкіри, а також бореться з фотостарінням і/або гіперпігментацією. Головний компонент пілінгу – мигдальна кислота – має кератолітичну і антисеборейну дії, а також пригнічує активність мікроорганізмів, що викликають вугровий висип. Mandelic peel AM зменшує гіперпігментацію, викликану впливом сонячного випромінювання, освітлює і вирівнює тон шкіри. Окрім цього, зволожує і викликає ексфоліацію шкіри, сприяючи видаленню відмерлих клітин та її регенерації.

Glycolic peel AG (гліколевий пілінг 50%) – професійний поверхневий пілінг, який сприяє виведенню зі шкіри токсинів і насичення її киснем. Відмінно зволожує шкіру, зберігаючи її здоровий вигляд і запобігаючи передчасному старінню.

Mesopeel melanostop (пілінг меланостоп) – це водно-спиртовий розчин, до складу якого входить азелаїнова кислота (20%), резорцин (10%) і фітинової кислота (6%). Це ефективна формула, яка використовує комбінований вплив трьох складових її ексфоліантів для пригнічення утворення аномальної меланінової пігментації і розриву когезії кератиноцитів у роговому шарі. Завдяки цьому поліпшується оновлення епідермісу, збільшується його товщина, шкіра стає значно світлішою.

Тривалість Назва послуги Ціна
30 хв.Саліциловий пілінг600 ₴
30 хв.Модифікований мезопілінг Джеснера700 ₴
30 хв.Мигдалевий пілінг600 ₴
30 хв.Гліколевий пілінг600 ₴
30 хв.Меланостоп пілінг700 ₴
30 хв.Post-peel neutralizing spray (післяпілінговий нейтралізуючий спрей)100 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.