Пілінги для обличчя Simildiet (Іспанія)

Simildiet – фарцевтична компанія-лабораторія, заснована в місті Сарагоса (Іспанія) в 1993 році (Карлос Азнаром Санчес – засновник і керівник лабораторії, лікар-мезотерапевт). Лабораторія Simildiet виступає за комплексний підхід до вирішення проблем краси. При виготовленні препаратів використовуються тільки інноваційні власні формули. Величезний інтелектуальний потенціал спрямований на сучасні прогресивні розробки. Назва компанії можна дослівно перекласти як «дієта для шкіри», або, іншими словами, повноцінне харчування і наповнення шкіри цінними і необхідними інгредієнтами. Косметика Simildiet представлена препаратами для медичної косметології (коктелі, сироватки), естетичної медицини (пілінги), нутріцевтиками та засобами для домашнього догляду.

Протокол процедури пілінгу Simildiet:

  • Провести очищення засобом за типом шкіри, знежирення не потрібно.
  • Рівномірно нанести і розподілити розчин пілінгу на шкірі ділянки, яку обробляють, від 1 до 3 шарів залежно від товщини і чутливості шкіри.
  • Час експозиції кожного шару 1-2 хвилини.
  • Залишки пілінгу змити великою кількістю прохолодної води, просушити шкіру паперовими серветками.
  • Завершальний етапом додатково може слугувати нанесення маски на 15 хвилин.
  • Курс процедур: 2-3 процедури з інтервалом 10-14 днів.

Вибір методу пілінгу пацієнт здійснює тільки після консультації та за рекомендаціями лікаря.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» найчастіше застосовують наступні пілінги Simildiet:

SAMA peeling (ліфтинговий саліцилово-мигдалевий пілінг) – професійний пілінг на основі 20% саліцилової і 22% мигдальної кислот (рН 1,0-2,5) з вираженою кератолітичною дією, що сприяє реструктуризації шкіри. Має виражену кератолітичну, комедонолітичну дії, регулює секрецію сальних залоз, звужує пори. Володіє антибактеріальними, протизапальними властивостями. Ефективний при лікуванні жирної шкіри з розширеними порами, акне, постакне, себорейного дерматиту, пігментації, гіперкератозу, фото/хроностаріння.

Lightening peel (антиоксидантний освітлюючийпілінг) – професійний пілінг на основі вмісту кислот (гліколевої 49%, койевої 7%, транексамової 5%, лимонної 4%, молочної 2,7%, саліцилової 2%) з рН 1,3-1,6. Має відмінний відлущуючий, депігментуючий, висвітлюючий ефекти, пригнічує меланогенез.

Azelaico peeling (азелаїновий пілінг (постакне)) – професійний пілінг на основі вмісту кислот (азелаїнової 20%, саліцилової 2%, молочної 3%) та арніки 1% з рН 2,0-3,5. Виявляє протимікробну активність щодо Propionibacterium acnes, Staphylococсus epidermidis. Має виражену протизапальну і антиоксидантну дію, пригнічує активність 5α-редуктази, уповільнює вироблення шкірного сала, надає комедонолітичну дію. Сприяє зменшенню гіперпігментації, гальмує проліферацію кератиноцитів.

Тривалість Назва послуги Ціна
30 хв.Саліцилово-мигдалевий пілінг600 ₴
30 хв.Антиоксидантний освітлюючий пілінг600 ₴
30 хв.Азелаїновий пілінг (постакне)600 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.