Сироватки для обличчя PBserum (Іспанія)

PBserum – інноваційна розробка іспанської біотехнологічної лабораторії Proteos Biotech (фармацевтичний холдинг Moehs Group). Активною основою препаратів є ензими, які прицільно впливають на певні тканини-мішені і ефективно коригують проблемні зони, зокрема:

  • PBSerum FACE – гамма космецевтичних продуктів для професійного і домашнього догляду, орієнтованих на вирішення низки естетичних і дерматологічних завдань.
  • PBSerum BODY – група ферментних препаратів інтенсивної дії, спрямованих на корекцію локальних жирових відкладень і різних форм целюліту.

Важливою перевагою продуктів PBSerum є ліофілізована форма випуску, що підвищує біодоступність активних інгредієнтів і дозволяє обходитися без консервантів, що істотно знижує ризик побічних ефектів.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» найчастіше у комбінації з електропорацією, кисневою мезотерапією, RF-ліфтингом застосовують наступні сироватки PBSerum:

  • PBserum Renewal COMPLEX PROFESSIONAL (для жирної шкіри);
  • PBserum Wrinkle COMPLEX PROFESSIONAL (для відновлення,anti-age програми, лікування гіперпігментації, стресової шкіри та шкіри курців);
  • PBserum Renewal RADIANT COMPLEX PROFESSIONAL (сироватка з відбілювальним ефектом);
  • PBserum EXTREME FIRMINES+ (з використанням електропорації чи ультразвуку для лікування вираженої втрати еластичності та тургору шкіри).

Препарати PBSerum ефективно поєднуються з широким спектром протоколів косметологічних процедур. Даний підхід дозволяє досягнути гарного видимого результату за більш короткий проміжок часу і забезпечити пролонгований естетичний ефект.

Тривалість Назва послуги Ціна
15 хв.PBserum Renewal COMPLEX PROFESSIONAL (для жирної шкіри)450 ₴
15 хв.PBserum Wrinkle COMPLEX PROFESSIONAL (для відновлення, anti-age програми, лікування гіперпігментації, стресової шкіри та шкіри курців)550 ₴
15 хв.PBserum Renewal RADIANT COMPLEX PROFESSIONAL (сироватка з відбілювальним ефектом)450 ₴
15 хв.PBserum Renewal VІТEQUILIBRIUM COMPLEX PROFESSIONAL (для anti-age програми, лікування постакне, шкіри курців)450 ₴
15 хв.PBserum EXTREME FIRMINES + (з використанням електропорації чи ультразвуку для лікування вираженої втрати еластичності та тургору шкіри)550 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.