Сироватки для обличчя Simildiet (Іспанія)

Simildiet – фарцевтична компанія-лабораторія, заснована в місті Сарагоса (Іспанія) в 1993 році (Карлос Азнаром Санчес – засновник і керівник лабораторії, лікар-мезотерапевт). Лабораторія Simildiet виступає за комплексний підхід до вирішення проблем краси. При виготовленні препаратів використовуються тільки інноваційні власні формули. Величезний інтелектуальний потенціал спрямований на сучасні прогресивні розробки. Назву компанії можна дослівно перекласти як «дієта для шкіри», або, іншими словами, – повноцінне харчування і наповнення шкіри цінними, необхідними інгредієнтами. Косметика Simildiet представлена препаратами для медичної косметології (коктелі, сироватки), естетичної медицини (пілінги), нутріцевтиками та засобами для домашнього догляду.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» найчастіше у комбінації з апаратними методиками (електропорацією, кисневою мезотерапією, RF-ліфтингом, ін.) застосовують наступні сироватки Simildiet:

  • Lipotrofin ION – сироватка для лімфодренажу.
  • Metabolites ION –сироватка з ліполітичним ефектом – один з найулюбленіших препаратів серед фахівців. Він не просто зменшує обсяги, дозволяє прибрати жир в проблемних і важкодоступних зонах, але також володіє лімфодренажною дією. Також варто відзначити його безпеку для організму, оскільки склад заснований на виключно натуральних компонентах. Тривалість лікування і дозування розраховується індивідуально в кожному випадку.
  • Muslebig ION сироватка для підвищення тонусу м’язів. Щоб підібрати кращий засіб для ліфтингу і омолодження шкіри, косметологи спершу оцінюють тургор шкіри. Якщо він слабкий, то швидше за все призначають сироватку для поліпшення тургору шкіри Muslebig ION. Унікальна формула повертає шкірі пружність, відновлює обмінні процеси, стимулює біосинтез колагену, гіалуронової кислоти. Крім того, препарат підтримує тонус м'язів, тому лікування вікових змін виходить комплексним. Для максимального результату рекомендується пройти повний курс, тривалість якого визначається індивідуально.

Активні інгредієнти: гіалуронова кислота, екстракти плюща, рускусу понтійського, кінського каштана, виноградних кісточок, гінкго білоба, гамамелісу, хвоща польового, центелли азіатської.

Властивості: має антиоксидантну, дефіброзуючі дії, стимулює вироблення колагену і еластину, покращує лімфодренаж, виводить токсини. Зволожує, заспокоює, живить шкіру, зміцнює стінки судин, знімає почервоніння шкіри.

Косметика Simildiet –косметика бездоганної якості, яка відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

Тривалість Назва послуги Ціна
15 хв.Lipotrofin ION (для лімфодренажу)160 ₴
15 хв.Metabolites ION (з ліполітичним ефектом)160 ₴
15 хв.Muslebig ION (для підвищення тонусу м’язів)160 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.