Candela NordlysЛазерна косметологія – один із напрямів естетичної медицини, що найбільш динамічно розвивається. Історія застосування лазера в косметології почалася в 1960-х рр., коли він вперше був застосований для епіляції. Однак, тимчасовим проривом у розробці лазерних методик став винахід у 1983 р. Андерсоном та Паррішем методу селективного термолізу. Саме цей метод використано у більшості сучасних методик лазерної косметології.

Лазерне випромінювання має унікальні властивості, яких немає жоден інший вид світлової енергії. Це, в першу чергу, монохромність – тобто можливість задавати параметри довжини хвилі в суворо визначених межах. По-друге, це чітка спрямованість, що дає змогу з високою точністю вибирати та обмежувати місця обробки шкіри.

Центр дермато-естетичної медицини «Панацея» з гордістю представляє найкращу на світовому ринку мультифункціональну платформу Nordlys, що значно розширює спектр послуг. І все це для вас, любі пацієнти та клієнти! Використовуючи як лазерні, так і IPL технології, система Nordlys дає змогу вирішити будь-які проблеми як у косметології, так і в дерматології. Основна відмінність Nordlys від інших апаратів – це система подвійної фільтрації випромінювання.

Принцип IPL / SWT технологій (Selective Waveband Technology):

Принцип заснований на теорії селективного фототермолізу – вибірковому впливі на тканини-мішені, які є хромофорами для світла. Подібні тканини-мішені – це розширені судини, пігментні утворення, знижений тонус тканин, що проявляється на обличчі у вигляді естетичних недосконалостей. Під час процедури здійснюється вплив виключно на тканини-мішені, навколишні тканини залишаються недоторканими. Залежно від кількості мішеней-елементів, які необхідно видалити, лікар добирає оптимальні параметри. У межах однієї процедури може бути проведено кілька маніпуляцій.

Висока потужність апарату та вузький спектр світла дають змогу швидко досягати поставленої мети, а технічна можливість дроблення імпульсу на низку субмілісекундних імпульсів робить процедуру абсолютно безпечною та практично безболісною (немає ризику опіку, що є частим ускладненням під час роботи з високою потужністю світла). Весь принцип IPL/SWT технологій полягає у трансформації світлової енергії в теплову винятково всередині тканини-мішені. За допомогою глибокого прогрівання вдається домогтися ефективного результату одразу після першої процедури.

Технології Nordlys:

  • Ellipse IPL (555 і 530) для судинних і омолоджувальних процедур: Унікальна технологія вузькосмугового IPL із запатентованою системою подвійної фільтрації та ультракороткими субмілісекундними імпульсами для фотоомолодження, судинних процедур, а також видаленняволосся у небажаних місцях.
  • Frax1550: Неабляційне фракційне шліфування шкіри, лікування рубців, постакне, стріїв за допомогою SoftCool для комфорту пацієнта під час процедури.

Показання:

  • лазерне омолодження;
  • телеангіектазії;
  • «винні плями»;
  • акне;
  • постакне;
  • покращення структури шкіри;
  • пігментні плями;
  • рубці, стрії.

З багатофункціональною платформою Nordlys не потрібно вивчати протоколи або застосовувати складні формули. Клінічний інтелект Ellipse забезпечує ефективне лікування та знижує ризик появи побічних ефектів. При цьому просто вибирають на апараті необхідну процедуру, тип шкіри пацієнта, наявність засмаги, товщину та колір судини або волосся. Потім Nordlys автоматично вибирає відповідні налаштування, вмикаючи рівень енергії та тривалість імпульсу. Наші досвідчені лікарі можуть використовувати не тільки протокол лікування дерматологічних і косметологічних пацієнтів, а фахово індивідуально визначать кожен окремий імпульс, щоб досягти дивовижних результатів саме для вас.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» використовують найкращу на світовому ринку багатофункціональну платформу Nordlys (вузькоспектровий IPL (PR 530 і VL 555), FRAX 1550)), дія якої скерована на усунення не лише видимих недосконалостей шкіри, але й сприяє оновленню тканин, поліпшенню обміну речовин та клітинного харчування. За допомогою різних технологій проводиться фотоомолодження, лікування акне, судин, пігментацій, рубців.


Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.