Venus Velocity

VENUS VELOCITY – новий і найпотужніший діодний лазер для епіляції у Львові 2019 року випуску, який ефективний для всіх типів шкіри з оптимальною довжиною хвилі – від 800 нм, максимальною потужністю – 2400 Вт та щільністю енергії – до 100 Дж/см². Діодний лазер для епіляції Venus Velocity ™ є першим і єдиним пристроєм в естетичній медицині, який оснащений можливістю Internet of Things (IOT). Це новітні технології, які дають можливість контролювати весь процес лікування від обраного протоколу процедури до кінцевого результату. IОT надає інформацію для максимальної ефективності лікування і високої рентабельності. Він також гарантує, що обладнання працює з оптимальною продуктивністю. Це допоможе оптимізувати всі процеси, починаючи від самого лікування, результатів і задоволення пацієнтів від отриманої процедури. Venus Concept – єдина компанія, яка забезпечує високий рівень практичної підтримки.

Для того, щоб лікар міг краще контролювати процес, проводити процедуру практично на всіх типах шкіри, лазер працює в одному з двох режимів роботи:

  • режим PULSE: робота в одиночному режимі, забезпечує вищу енергію в тканині при низькій частоті повторення, що призводить до вищої клінічної ефективності та меншої кількості сеансів;
  • режим SLIDE: робота в безперервному режимі, в якому маніпула безперервно рухається по оброблюваній ділянці, забезпечує високу частоту повторення коротких імпульсів, що має високу середню потужність з повним покриттям і дуже комфортними відчуттями для пацієнта.

Апарат містить практично революційну систему охолодження в реальному часі, оскільки контролює температуру аплікатора 1000 разів за секунду, підтримує температуру протягом усього сеансу (завдяки чому процедури абсолютно безболісні для клієнтів) та не потребує часу для охолодження обладнання (це дає змогу скоротити тривалість однієї процедури й прийняти більшу кількість пацієнтів).

Лазерний промінь нагріває та руйнує волосяну цибулину, таким чином забезпечується сповільнення росту волосся. Унікальна система охолодження перевіряє температуру маніпули 1000 разів за секунду, що робить процедуру абсолютно безболісною, підвищує рівень безпеки та комфортності клієнта.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.