Zemits Meister

Zemits Meister (США) – мультифункціональна платформа для омолодження й відновлення шкіри, яка складається з ультразвукового скрабера, вакуумної терапії, дермабразії, апаратної та кисневої мезотерапії, RF-ліфтингу, кріотерапії, LED-терапії з мікрострумами).

1. Процедура ультразвукового очищення шкіри обличчя ґрунтується на кавітаційному ефекті, у результаті чого мертві клітини шкіри злущуються, жирність її зменшується, а пори звужуються. Процедура безболісна, не завдає жодних травм шкірному покриву обличчя чи тіла.

2. Мікродермабразія – метод апаратного шліфування шкіри за допомогою насадок з алмазним напиленням. Це найделікатніший метод механічного пілінгу обличчя.

3.Вакуумний масаж позитивно впливає на активацію лімфи, запобігає втраті тонусу шкіри, усуває токсини й тканинні відходи. При цьому пришвидшується циркуляція крові та метаболізм клітин, що сприяє виробленню колагену, поліпшуючи стан сполучної тканини.

4. Метод кріотерапії полягає у впливі на клітини шкіри холодом. Процедура стимулює регенерацію клітин, підсилює циркуляцію крові, покращує живлення тканин. Використовуючи насадку апарату Zemits для проведення кріотерапії, можна правильно збалансувати тонус шкіри клієнта.

5. Метод електропорації (апаратної мезотерапії) використовують у центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» як акредитовану та надзвичайно корисну технологію естетичної косметології.

6. Киснева мезотерапія підсилює дію на шкіру препаратів і активізує клітинне дихання. Завдяки процедурі шкіра стає пружнішою і сяє. Неінвазійне лікування в центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» є безболісним і не має побічних ефектів. Киснева мезотерапія освіжає і сприяє омолодженню. Після процедури клієнти/пацієнти виглядають так, ніби щойно повернулися з відпустки.

7. Енергія біполярної радіочастоти (RF) – сучасна технологія, яку використовують для нехірургічного підтягнення шкіри при ранніх ознаках старіння (в’ялість, втрата еластичності) в центрі дермато-естетичної медицини «Панацея». Це технологія електричного струму з частотним діапазоном від 0,1 до 5 МГц. Чиста радіочастотна енергія насамперед використовується для лікування в'ялості шкіри для підтягнення контурів обличчя.

8. Мікрострумова терапія – це клінічно випробуване антивікове лікування, яке проводять у центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» для підтягнення контурів обличчя, тонізації та зміцнення шкіри, що старіє. Завдяки використанню сучасних технологій, мікроструми сприяють збереженню здорової шкіри протягом тривалого часу. Мікрострумова терапія може стимулювати лімфатичну систему, зменшувати набряки під очима, а також покращувати колір обличчя й пришвидшувати вироблення колагену. Результати вражають, тому мікроструми часто називають «п’ятихвилинною підтяжкою обличчя».

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.