Лазерна епіляція


Бажаєте видалити волосся назавжди? Не проблема! Єдине правильне рішення – це лазерна епіляція. Лазерне видалення волосся це набагато ефективніше ніж шугарінг чи віск. Всього за 3-5 сеансів на нашому апараті Venus Velocity і Ви забудете про небажане волосся.

Видалення волосся назавжди на сучасному і новому апараті Venus Velocity (розроблений у 2019 році) – це унікальна процедура для міста Львів! На відміну він інших апаратів, Venus Velocity дійсно видаляє волосся за 3-5 сеансів.

Фотоепіляція на Venus Velocity є абсолютно безболісною!

Центр дермато-естетичної медицини «Панацея» пропонує широкий асортимент послуги з лазерної епіляції. У нас Ви можете замовити лазерну епіляцію: зони бікіні, обличчя, ніг, рук, живота та спини.


Скільки коштує лазерна епіляція?

Ціна лазерної епіляції в середньому 550 грн за сеанс. На цих сторінках ви знайдете детальні ціни на лазерне видалення волосся в центрі дермато-естетичної медицини «Панацея»:


Епіляція на обличчі

Епіляція зони бікіні

Епіляція ніг

Епіляція рук

Епіляція живота та спини
Запрошуємо до нас на процедуру найсучаснішої і найефективнішої лазерної епіляції:

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.