Лазерна епіляція

14.04.2021 12:25


Бажаєте видалити волосся назавжди? Не проблема! Єдине правильне рішення – це лазерна епіляція. Лазерне видалення волосся це набагато ефективніше ніж шугарінг чи віск. Всього за 3-5 сеансів на нашому апараті Venus Velocity і Ви назавжди забудете про небажане волосся.

Видалення волосся назавжди на сучасному і новому апараті Venus Velocity (розроблений у 2019 році) – це унікальна процедура для міста Львів! На відміну він інших апаратів, Venus Velocity дійсно видаляє волосся за 3-5 сеансів.

Фотоепіляція на Venus Velocity є абсолютно безболісною!

Центр дермато-естетичної медицини «Панацея» пропонує широкий асортимент послуги з лазерної епіляції. У нас Ви можете замовити лазерну епіляцію: зони бікіні, обличчя, ніг, рук, живота та спини.


Скільки коштує лазерна епіляція?

Ціна лазерної епіляції в середньому 550 грн за сеанс. На цих сторінках ви знайдете ціни на лазерне видалення волосся в центрі дермато-естетичної медицини «Панацея»:


Епіляція на обличчі

Епіляція зони бікіні

Епіляція ніг

Епіляція рук

Епіляція живота та спини

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.