Консультація трихолога та трихоскопія

Сьогодні люди все більше дбають про красу обличчя, волосся, усвідомлюючи, що від цього деякою мірою залежать їх професійний успіх, якість особистого життя. Тому трихологія стає вагомішою як у суспільстві, так і в науково-практичній діяльності спеціалістів.

Трихологія – дерматологічний напрям медицини, фахівці якого займаються дослідженням і вивченням структури волосся людини, патогенезом, лікуванням, розробляють методи профілактики хвороб волосся та шкіри голови.

Первинна консультація трихолога у центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» передбачає збір анамнезу, комп'ютерну діагностику шкіри голови, аналіз результатів консультативних висновків вузьких фахівців. Після чого складають індивідуальний план лікування волосся та шкіри голови. У деяких випадках призначають додаткові необхідні методи дослідження. Кваліфіковані фахівці на першому прийомі намагаються визначити причину захворювання, комплексно оцінивши результати відповідей пацієнта на низку запитань, зокрема:

  • коли почалися проблеми з волоссям?
  • чи не пов’язує клієнт/пацієнт свій стан і проблеми з волоссям із частими стресами, вагітністю, супутніми захворюваннями, інтоксикаціями?
  • що саме відчуває клієнт/пацієнт на шкірі волосистої частини голови?
  • чи свербить у нього шкіра голови?

Також фахівець з'ясує інформацію про стан волосся родичів, адже часто трапляється, що генетична схильність клієнта/пацієнта до проблем волосистої частини голови, особливо алопеції, є основною причиною захворювання. На наступному етапі відбувається огляд клієнта/пацієнта, в якому фахівці дуже часто виявляють дисбаланс в рості, вигляді, структурі волосся. Здебільшого є необхідність зробити й оцінити трихограму (волосся пацієнта розглядають під спеціальним мікроскопом). Слід зазначити, що лише отримані дані аналізу скарг, анамнезу хвороби й життя дають можливість виявити причини хвороби, в результаті чого трихолог надає необхідні рекомендації (план додаткового обстеження та лікування).

Найчастіше звертаються клієнти із такими порушеннями шкіри та волосся: лупа, стоншення волосся, себорея, сухе або жирне волосся, псоріаз, дерматит, надмірна ламкість волосся або випадання, облисіння (алопеція) тощо.

Після проведення діагностики пацієнта/клієнта фахівець призначає комплекс процедур і домашній догляд. Індивідуальна програма лікування волосся передбачає:

  • призначення системної терапії;
  • місцеві лікувальні процедури з відновлення структури волосся професійними засобами (лосьйонами, бальзамами, масками тощо);
  • апаратні методики;
  • ін’єкційні методики (мезотерапія, плазмотерапія);
  • індивідуальний добір професійних засобів для домашнього догляду.

Якщо перші пункти рекомендацій проводяться за безпосередньої участі фахівця у відповідному спеціалізованому закладі, то ефективність від правильного проведення домашнього догляду за шкірою волосистої частини голови повною мірою залежить від відповідальності клієнта/пацієнта. Правильно дібраний шампунь – запорука здорового та красивого волосся, адже дуже складно дібрати шампунь, який підійде особисто клієнту/пацієнту. Для початку фахівець проводить аналіз індивідуальних особливостей шкіри: суха, жирна, комбінована чи нормальна. При цьому звертає увагу на таке:

  • Суха шкіра голови (не плутати з сухими кінчиками!) характеризується свербіжем, відчуттям стягнення, лущенням. Здебільшого подібні симптоми – результат неправильного догляду, загального зневоднення організму або навіть дерматологічного захворювання. До речі, якщо сухість проявилася раптово і створює серйозний дискомфорт, то краще одразу звернутися до трихолога. У всіх інших випадках можна спробувати замінити шампунь на спеціальний засіб, який має кислотний ph (від 4.0 до 5.5) і містить зволожуючий комплекс.
  • Жирна шкіра голови частіше є генетично детермінованою й пояснюється підвищеною активністю сальних залоз, внаслідок чого коріння швидко жирніє і волосся втрачає об’єм. Такому стану запобігають за допомогою спеціальних засобів, зокрема й шампунів з більш високим ph (5.5-7.0), які містять невеликий відсоток лугу (підсушує шкіру). Для чутливої шкіри голови варто дібрати м'який шампунь без ароматизаторів.

Окрім спеціального домашнього догляду клієнтам/пацієнтам необхідно проводити і процедуру глибокого очищення з використанням шампуней для глибоко очищення з ph від 8.5, пілінги шкіри голови, скрабування. Цей комплекс очищає шкіру голови від зроговілих клітин і жирних кислот, які накопичуються і перешкоджають живленню та росту волосся, розкриває кератинові лусочки й вимиває з волосся частки хлору, залишки барвника тощо.

Усі засоби по догляду за шкірою волосистої частини голови повинні бути органічними та натуральними, щоб не ушкодити шкіру та волосся. Якщо ж Ви не знаєте, що вибрати, то зверніться до фахівців нашого закладу й вони нададуть Вам необхідну консультацію.


Чекаємо Вас в центрі дермато-естетичної медицини "Панацея":

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707



Рекомендуємо для ознайомлення також такі наші послуги:


Мезотерапія волосся

Плазмотерапія волосся


Ціни:

Тривалість Назва послуги Ціна
50 хв.Консультація трихолога550 ₴
30 хв.Повторна косультація трихолога400 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.