Плазмотерапія волосся та інші процедури

При лікуванні захворювань волосистої частини голови незамінимими процедурами в комплексній терапії часто є мезотерапевтичне введення дипроспану один раз на 3 тижні (для стимуляції росту волосся та відновлення його структури), курсу плазмотерапії, редермалізації чи апаратної процедури Д’Арсонвалю (для відновлення структури волосся, покращення кровопостачання та інервації пошкодженої ділянки).

PRP-терапія (Platelet Rich Plasma) – застосування плазми крові для стимуляції регенерації тканин (відновлення росту волосся) через її прекрасну біосумісність.

Чим ефективна PRP-терапія?

В основі ефективності процедури лежать біологічні властивості людської плазми крові. До її складу входить насичений коктейль з води, білків, різних мінеральних і органічних сполук. Крім того, плазма крові багата на тромбоцити – формені елементи крові, які можуть виділяти різні біологічно активні речовини (серотонін, гістамін, адреналін), фактори згортання крові та фактори росту. Фактично тромбоцити – це наші внутрішні «ангели-охоронці». На відміну від інших формених елементів крові, вони не тільки здатні до фагоцитозу (поглинають віруси та інші шкідливі елементи), а й можуть пересуватися до місця можливої «аварії» – місця відсутності чи посиленого випадіння волосся. Лікування відновлення починається одразу.

Як відбувається PRP-терапія ?

Ви вже здавали кров з вени? Забір крові для PRP-терапії відбувається так само. Далі пробірки з кров'ю (герметичність і стерильність гарантовано) поміщають у центрифугу, де і виділяється аутологічна плазма крові. Все відбувається дуже швидко, тому препарат для плазмотерапії не втрачає цінних для естетичної медицини властивостей живої плазми крові. З моменту взяття крові до введення плазми минає приблизно 15-20 хв. Після цього препарат вводять у шкіру волосистої частини голови мезотерапевтичним методом.

Протипоказання: гемофілія, інфекційні та вірусні захворювання, онконастороженість, вагітність і лактація, підвищена чутливість до гепарину, психічні захворювання.

Рекомендації лікаря:

  • Плазмоліфтинг рекомендують проводити зранку, натщесерце. У крові людини приблизно 180 000-320 000 тромбоцитів в 1 мкл. До вечора кількість тромбоцитів знижується. Окрім того, після їжі кров насичується не завжди корисними речовинами, наприклад, стає занадто жирною, що знижує лікувальні й терапевтичні властивості плазми.
  • Анестезію не використовують.
  • Видимий результат у більшості випадків видно після 5-6 процедури.
  • Мінімальний терапевтичний курс – 10 процедур з інтервалом – 7-10 днів.

Реабілітація: практично не потрібна, але при введенні плазми крові мезотерапевтичним методом можуть залишитися характерні сліди від уколів, які зникають швидше, ніж після інших ін'єкційних методів. Швидкість регенерації залежить від терапевтичних властивостей Вашої плазми крові. Не варто робити плазмотерапію одразу після перенесеної хвороби, якщо ви себе погано почуваєте.

Плазмотерапія може стати альтернативою біоревіталізації чи редермалізації гіалуроновою кислотою або чергуватися з цією процедурою, посилюючи і подовжуючи її дію. Завдяки її властивостям, плазму крові можна по праву вважати біоревіталізантом, який створила сама природа.

При наявності чутливої шкіри на волосистій частині голови мезотерапевтичні процедури нерідко рекомендуємо розпочати із HYALUAL H&S 0.9% (редермалізації чутливої шкіри). Фізіологічна концентрація гіалуронової кислоти 0,9% і оптимальні в'язко-еластичні властивості забезпечують природне відновлення дерми. Редермалізація препаратом H&S надає швидкий терапевтичний ефект, покращуючи якість чутливої шкіри.

Спосіб застосування: інтрадермально ін'єкції папульною технікою. Курс – від 2-х процедур з інтервалом 7-10 днів. Папули D = 2 мм, відстань між рядами 0,5-1 см залежно від площі оброблюваної ділянки.

Рекомендації лікаря:

  • Пацієнт не повинен мити голову протягом 12 год після процедури.
  • Протягом доби після процедури слід уникати впливу тепла на оброблені ділянки (не рекомендується перебувати на сонці чи під дією UVA і UVB- променів, тепла каміна, сауни тощо) та інших фізпроцедур.
  • Вибір препарату пацієнт виконує тільки після консультацій та за рекомендаціями лікаря.

Чекаємо Вас в центрі дермато-естетичної медицини "Панацея":

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707Рекомендуємо для ознайомлення також такі наші послуги:


Консультація трихолога

Мезотерапія волосся


Ціни:

Тривалість Назва послуги Ціна
15 хв.Підшкірна ін'єкція дипроспану/депос800 ₴
30 хв.Плазмотерапія волосистої частини голови (1 пробірка)1500 ₴
30 хв.Редермалізація чутливої шкіри 1700 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.