Плазмоліфтинг (PRP терапія)

PRP-терапія (Platelet Rich Plasma) – застосування плазми крові для стимуляції регенерації тканин (загоєння та відновлення). PRP-терапія (плазмоліфтинг) – використання власної (аутологічної) плазми крові пацієнта як лікувального чи омолоджувального засобу.

Безперечні переваги методу:

 • малоінвазійність;
 • багатофункціональність;
 • безпечність.

Плазмоліфтинг пацієнти чудово переносять, його можна використовувати для лікування та омолодження будь-якої ділянки шкіри на обличчі й тілі, а також для стимуляції росту волосся. Власна плазма крові має прекрасну біосумісність з тканинами.

Основні ефекти PRP-терапії:

 • лікування та омолодження шкіри обличчя й тіла;
 • лікування випадіння волосся;
 • реабілітація шкіри та посилення результатів будь-яких косметологічних процедур, зокрема корекції зморшок, пігментних плям, шрамів, лікування вугрової хвороби і рубців постакне.

Плазмоліфтинг може стати альтернативою біоревіталізації гіалуроновою кислотою або чергуватися з цією процедурою, посилюючи і подовжуючи її дію. Завдяки її властивостям, плазму крові можна по праву вважати біоревіталізантом, який створила сама природа.

PRP-терапія (Platelet Rich Plasma, плазмоліфтинг) може не тільки зволожувати, розгладжувати поверхневі зморшки, але й лікувати різні запалення та подразнення, акне, розсмоктувати рубці, стимулювати ріст волосся.

Плазмоліфтинг є невід'ємною частиною програм безопераційного омолодження. Одним з найбільш ефективних, на наш погляд, є потрійне посилене підтягнення шкіри, або TTR (Triple Tightening Rejuvenation). У цій програмі PRP-терапію слід проводити до і після кожного основного етапу ліфтингу шкіри та м'яких тканин.

Властивості та принципи дії аутологічної плазми крові. В основі ефективності процедури лежать біологічні властивості людської плазми крові. До її складу входить насичений коктейль з води, білків, різних мінеральних і органічних сполук. Крім того, плазма крові багата на тромбоцити – формені елементи крові, які можуть виділяти різні біологічно активні речовини: серотонін, гістамін, адреналін, фактори згортання крові та фактори росту.

Фактично тромбоцити – наші внутрішні «ангели-охоронці». На відміну від інших формених елементів крові, вони не тільки здатні до фагоцитозу (поглинають віруси та інші шкідливі елементи), а й можуть пересуватися до місця можливої «аварії». Наприклад, якщо ви випадково поранилися, то до рани одразу прямують «загони рятувальників» – тромбоцити. Вони починають виділяти фібриноген, і кров зупиняється, окрім цього, тромбоцити виділяють речовини, які запускають процес загоєння. Лікування, відновлення починається одразу. Організм отимує безліч сигналів про те, що потрібні додаткові сили, щоб якомога швидше вилікувати рану.

PRP-терапія працює, використовуючи цей еволюційний механізм. Лікар забирає невелику кількість крові з вени, виділяє плазму (щоб залишити в препараті тільки тромбоцити та потрібні речовини) і вводить її в зону, яку потрібно лікувати та омолоджувати. Власна плазма миттєво починає працювати і посилати сигнали SOS – організм реагує і активно лікує потрібну зону. Цей обман заради порятунку молодості та здоров'я шкіри й волосся допомагає досягти результату завдяки власним ресурсам, без використання штучних стимуляторів і чужорідних організму речовин.

Як відбувається PRP-терапія (процедура плазмоліфтингу)?

Ви вже здавали кров з вени? Забір крові для PRP-терапії відбувається так само. Далі пробірки з кров'ю (герметичність і стерильність гарантовано) поміщають у центрифугу, де і виділяється аутологічна плазма крові. Все відбувається дуже швидко, тому препарат для плазмоліфтингу не втрачає цінних для естетичної медицини властивостей живої плазми крові. З моменту взяття крові до введення плазми минає приблизно 15 хв. Після цього препарат вводять у шкіру за допомогою ін'єкцій (мезотерапевтичним методом) або наносять як маску. Другий варіант фахівці вважають за краще використовувати після фракційних шліфувань. У нашій клініці є ще один варіант – лазерний плазмоліфтинг, його проводять без уколів і ушкодження шкіри.

Плазмоліфтинг рекомендують проводити зранку, натщесерце. У крові людини приблизно 180 000-320 000 тромбоцитів в 1 мкл. До вечора кількість тромбоцитів знижується. Окрім того, після їжі кров насичується не завжди корисними речовинами, наприклад, стає занадто жирною. Це знижує лікувальні й терапевтичні властивості плазми.

PRP-терапія, плазмоліфтинг, плазмопластика?

Плутанина з назвами процедур, під час яких використовують плазму крові, вводить в оману і пацієнтів, і лікарів. PRP-терапія – назва, офіційно прийнята у професійному світовому співтоваристві. У Росії широко використовують різні назви однієї й тієї ж технології: аутологічне клітинне омолодження, неоплазмомоделювання ACR, плазмотерапія, плазмопластика і плазмоліфтинг. Це пов'язано з маркетингом, суть методу від цього не змінюється. На наш погляд, коректно використовувати лише чотири назви: PRP-терапія, плазмотерапія, плазмопластика та плазмоліфтинг.

Анестезія:

 • не використовують, у випадку нанесення примочок, наприклад після лазерного шліфування;
 • аплікаційна анестезія при введенні PRP мезотерапевтичним методом.

Результат:

 • ефект видно після першої процедури;
 • мінімальний терапевтичний курс – дві процедури;
 • рекомендований – від чотирьох процедур;
 • інтервал – від 7 днів до півтора місяця.

Безпека: в нашій клініці дотримуються правил септики й асептики.

Протипоказання:

 • гемофілія;
 • інфекційні та вірусні захворювання крові;
 • онконастороженість;
 • вагітність і лактація;
 • підвищена чутливість до гепарину;
 • психічні захворювання.

PRP-терапія здатна вирішити такі проблеми:

 • вікові зміни;
 • зморшки;
 • в'ялість шкіри;
 • пігментні плями;
 • рубці / шрами;
 • розтяжки / стрії;
 • розширені пори;
 • тьмяний колір обличчя;
 • темні кола під очима.

Реабілітація: практично не потрібна, але якщо плазму крові вводили мезотерапевтичним методом, то можуть залишитися характерні сліди від уколів, які зникають швидше, ніж після інших ін'єкційних методів. Швидкість регенерації залежить від терапевтичних властивостей Вашої плазми крові. Не варто робити плазмоліфтинг одразу після перенесеної хвороби, якщо ви себе погано почуваєте.

Усі консультативні прийоми з вибору препарату для PRP-терапії в нашому медичному центрі безкоштовні.


Чекаємо Вас в центрі дермато-естетичної медицини "Панацея":

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707Рекомендуємо для ознайомлення також такі наші послуги:


Лазерне омолодження

Лазерне видалення рубців і стрій

Smas ліфтинг обличчя


Ціни на плазмоліфтинг

Тривалість Назва послуги Ціна
60 хв.PRP-ТЕРАПІЯ (1пробірки)1400 ₴
60 хв.PRP-ТЕРАПІЯ (2пробірки)2500 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.