Сироватки для обличчя

Сироватки – це активний висококонцентрований засіб для шкіри обличчя і шиї, який є додатковим продуктом в багатоступеневій системі домашнього або салонного догляду. Концентрація діючих корисних для шкіри компонентів в сироватці набагато вища, ніж в простому кремі для обличчя. Саме тому найчастіше сироватки використовуються курсами для усунення тих чи інших проблем зі шкірою.

Широкий асортимент продукції різних брендів, який представлений в центрі дермато-естетичної медицини «Панацея», спрямований на вирішення різних проблем як вікової, так і молодої шкіри. Сироватка дуже ефективна, коли звичні засоби догляду не допомагають вирішити такі проблеми як сухість, висипання, лущення, тьмяний колір обличчя, зморшки тощо. Сироватка, будучи важкою артилерією в арсеналі доглядової косметики, допоможе домогтися бажаного результату за нетривалий термін і поліпшити загальний стан шкіри.

Спосіб застосування:

  • Наноситься засіб на попередньо підготовлену шкіру – для цього її потрібно ретельно очистити від забруднень, видалити відмерлі частинки шкіри за допомогою очищаючих засобів і протерти тоніком.
  • Залежно від рекомендацій виробника, сироватка наноситься двічі на день або тільки вранці / ввечері.
  • Оскільки засіб концентрований, то достатньо всього пару крапель або одного-двох натискань помпи для нанесення на все обличчя.
  • Легкими рухами, погладжуючи (ні в якому разі не розтягуйте) шкіру, нанесіть засіб і розподіліть його по масажних лініях, що дозволить додатково виконати лімфодренажний масаж проти набряків і напруги м'язів обличчя.
  • Після нанесення сироватки слід дати час засобу ввібратись в шкіру (5-10 хвилин).

Усі консультативні прийоми з вибору необхідних препаратів для догляду за обличчям в нашому медичному центрі є безкоштовні при проходженні вами профілактичних чи лікувальних процедур.

Тривалість Назва послуги Ціна
15 хв.PBserum Renewal COMPLEX PROFESSIONAL (для жирної шкіри)450 ₴
15 хв.PBserum Wrinkle COMPLEX PROFESSIONAL (для відновлення, anti-age програми, лікування гіперпігментації, стресової шкіри та шкіри курців)550 ₴
15 хв.PBserum Renewal RADIANT COMPLEX PROFESSIONAL (сироватка з відбілювальним ефектом)450 ₴
15 хв.PBserum Renewal VІТEQUILIBRIUM COMPLEX PROFESSIONAL (для anti-age програми, лікування постакне, шкіри курців)450 ₴
15 хв.PBserum EXTREME FIRMINES + (з використанням електропорації чи ультразвуку для лікування вираженої втрати еластичності та тургору шкіри)550 ₴
Тривалість Назва послуги Ціна
15 хв.Lipotrofin ION (для лімфодренажу)160 ₴
15 хв.Metabolites ION (з ліполітичним ефектом)160 ₴
15 хв.Muslebig ION (для підвищення тонусу м’язів)160 ₴
Тривалість Назва послуги Ціна
15 хв.Serum Gel Anti-rides Yeux (сироватка для підтягнення шкіри довкола очей)60 ₴
15 хв.Serum Gel Anti-rides (ліфтингова сироватка)300 ₴
15 хв.Serum Gel Purete (сироватка-гель для жирної шкіри)170 ₴
15 хв.Serum Gel Hydratation (сироватка-гель для зневодненої шкіри)170 ₴
15 хв.Serum Gel Apaisant (сироватка-гель для чутливої шкіри)170 ₴
15 хв.Serum Gel Eclaircissant (відбілювальна сироватка)170 ₴
15 хв.Serum Gel Nutrition (сироватка-гель для сухої шкіри)170 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.