Мезотерапія волосся Simildiet (Іспанія)

Simildiet – фармацевтична компанія-лабораторія, заснована в місті Сарагоса (Іспанія) у 1993 р. (Карлос Азнаром Санчес – засновник і керівник лабораторії, лікар-мезотерапевт). Лабораторія Simildiet віддає перевагу комплексному підходу до вирішення проблем краси. При виготовленні препаратів використовують тільки інноваційні власні формули. Величезний інтелектуальний потенціал спрямований на сучасні прогресивні розробки. Назву компанії можна дослівно перекласти як «дієта для шкіри», або, іншими словами, – повноцінне харчування і наповнення шкіри необхідними інгредієнтами. Косметика Simildiet представлена препаратами для медичної косметології (коктейлі, сироватки), естетичної медицини (пілінги), нутріцевтиками та засобами для домашнього догляду.

У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» найчастіше застосовують коктейль для посиленого росту волосся Hair Restorer Xtra(Simildiet), який сприяє посиленню росту волосся, оживляє фолікули та активізує приплив крові, тим самим покращуючи живлення й насичення киснем, відновлює якість волосся, запобігає випаданню, сухості та виснаженню шкіри голови.

Багатий склад це: 13 вітамінів, 24 амінокислоти, 4 коензими, 4 мінеральних речовини, 4 нуклеїнових кислоти, 2 антиоксиданти, гіалуронова кислота 1,5%, рутин, гінкго білоба, 6 пептидів (ацетил декапептид-3, декапептид-4, октапептид-2, трипептид міді-1, апігенін, біотиноїл трипептид-1).

Показання:

  • лікування та профілактика нерубцевого випадіння волосся,
  • порушення структури волосся та шкіри голови.

Очікуваний результат:

  • сповільнення та призупинення випадіння волосся,
  • збільшення кількості та густоти волосся.

Рекомендації лікаря:

  • Пацієнт не повинен мити голову протягом 12 год після процедури.
  • Протягом доби після процедури слід уникати впливу тепла на оброблені ділянки (не рекомендується перебувати на сонці чи під дією UVA і UVB- променів, тепла каміна, сауни тощо) та інших фізпроцедур.
  • Вибір препарату пацієнт виконує тільки після консультацій та за рекомендаціями лікаря.

Чекаємо Вас в центрі дермато-естетичної медицини "Панацея":

Vodafone: +38 066 500 0707
Київстар: +38 068 500 0707
Lifecell: +38 073 500 0707Рекомендуємо для ознайомлення також такі наші послуги:


Консультація трихолога

Плазмотерапія волосся


Ціни:

Тривалість Назва послуги Ціна
30 хв.Hair Restorer Xtra (коктейль для посилення росту волосся)2200 ₴

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та аналізу нашого трафіку.

Також, ми ділимось інформацією про ваше використання panaceya.com.ua з нашими рекламними партнерами і партнерами з аналітики.

Вони можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними про вас, які вони зібрали під час вашого користування їх послугами.