Пілінг – це відлущення верхнього зроговілого шару з метою покращення зовнішнього стану шкіри. Завдяки цій процедурі відновлюється рівний тон шкірного покриву, активізуються процеси регенерації. Результатом будь-якого пілінгу буде рівна, гладка шкіра, на якій менш помітні дрібні зморшки та нерівності.
Пілінги поділяють на:
- Поверхневі – ефективні для пацієнтів з проблемною та жирною шкірою. Часто поверхневі пілінги для обличчя застосовують при лікуванні вугрового висипу і з метою профілактики вікових змін. При виражених вікових змінах поверхневі пілінги не є ефективними.
- Серединні – показані при виражених вікових змінах шкіри (зморшках) і для корекції розтяжок.
- Глибокі– це одна з найагресивніших процедур у косметології. Цей вид пілінгу найчастіше виконують під знеболенням. Глибокий пілінг використовують для омолодження шкіри, усунення глибоких зморшок, розгладження нерівностей поверхні шкіри (рубці, постакне).
У центрі дермато-естетичної медицини «Панацея» проводять частіше поверхневі та серединний пілінги відомих компаній (Simildiet, Mesoestetic, Innoaestetics, ін.), зокрема: саліцилово-мигдалевий, модифікований мезопілінг Джеснера, азалаїновий, мигдалевий, гліколевий, антиоксидантний висвітлюючий, пілінг інтимних ділянок та ін.
Покази до проведення процедури: зморшки, гіперпігментація, нерівна поверхня шкіри, розширені пори, рубці, постакне, вугровий висип, тьмяний колір шкіри.
Протипокази: вагітність, гіперчутлива шкіра, порушення згортання крові, гострі запальні процеси в місцях процедури, системні захворювання сполучної тканини у стадії загострення, загострення хронічних захворювань, ГРЗ, герпес, стан імунодефіциту, онкологічне захворювання, порушення цілісності шкіри (відкриті рани, опіки).
Очікуваний результат:
- розгладження глибоких зморшок;
- розгладження дрібних зморшок;
- глибоке зволоження шкіри;
- покращення кольору обличчя;
- підтягнутість шкіри;
- вирівнювання рельєфу шкіри;
- звуження пор.
Рекомендації лікаря:
- Слід попередити пацієнта, що після процедури пілінгу може спостерігатися почервоніння шкіри.
- Протягом першої доби після процедури не наносити косметику.
- Слід користуватися зволожувальними кремами.
- Протягом кількох днів після процедури не наносити спиртовмісні засоби на шкіру.
- Після пілінгу щонайменше 14 днів не можна відвідувати солярій, сауну.
- Слід уникати прямих сонячних променів з використанням сонцезахисних кремів із ступенем захисту SPF 50.
- Не користуватися скрабами.
- Вибір методу пілінгу пацієнт здійснює тільки після консультації та за рекомендаціями лікаря.
Усі консультативні прийоми з вибору необхідних препаратів для проведення пілінгу обличчям в нашому медичному центрі є безкоштовні при проходженні вами профілактичних чи лікувальних процедур.